Kozmik Radyo & Haber

BAŞKAN KOCAİSPİR’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN KOCAİSPİR’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
281 views
11 Mayıs 2021 - 13:25

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kocaispir mesajında şunları kaydetti;

“Kıymetli Hemşehrilerim, Mübarek Ramazan bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik ediyorum. Gönül, geçmiş bayramlarda olduğu gibi sevdiklerimizle bir arada olmayı isterdi. Fakat tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen koronavirüs salgını sebebiyle, bu bayramı her birimiz evimizde geçirmek durumundayız.

Bu salgın sürecinde zorlu bir imtihandan geçiyoruz. Hep birlikte dikkatli davranır, kurallara uyar, maske-mesafe-temizlik hassasiyetine riayet edersek, Allah’ın izniyle, bu süreçten de alnımızın akıyla çıkacağımız muhakkaktır.

Yüreğir Belediyesi olarak vatandaşlarımıza, her zaman olduğu gibi, bu sıkıntılı günlerde de en güzel şekilde hizmet etmenin, hizmet götürmenin çabası içinde olduk, olmaya devam ediyoruz.

Geleceğe ümit ve güvenle baktığımız bu güzel bayram günlerinde, yanında olamadığınız sevdiklerinize iletişim araçlarıyla da olsa ulaşacağınıza ve bu mutluluğu paylaşacağınıza inanıyorum. Cenabı Allah’tan hepimizi bir sonraki Ramazan ayına sağlıkla, esenlikle, huzurla kavuşturmasını diliyor, bayramınızı tebrik ediyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.