Kozmik Radyo & Haber

Kavaklı Mahallesi sakinleri Türk Telekom’dan şikayetçiler

Kavaklı Mahallesi sakinleri Türk Telekom’dan şikayetçiler
856 views
04 Mayıs 2021 - 15:26

Türk Telekom’dan gelen şikayetlerin ardı arkası kesilmiyor. Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Kavaklı mahallesinde bir haftadır yaşanan internet kesintisi hem vatandaşı hem de öğrencileri mağdur etti.

2 GB İNTERNET EBA SİSTEMİNE GÖRE YETERSİZ

Türk Telekom’un olumsuz çalışmalarından kaynaklanan internet kesikliği ve yavaşlığı sonucu mağdur olan Kavaklı Mahallesi sakinleri özellikle öğrencilerin EBA sistemine göre uzaktan eğitimlerinin aksadığını dile getirdiler. Mahalle sakinlerinin Türk Telekom’a yapmış oldukları arıza bildirimlerinden dönüş sağlanmadığını ve sıkıntıların giderilmesi adına verilen 2 GB internetin yetersiz olduğu belirtildi.

YETKİLİLERİ GÖREVE ÇAĞIRIYORUZ

İnternet sıkıntısının devam ettiği mahallede, vatandaşın Türk Telekom olmayan hat sahiplerinin haklardan faydalanamayacağı da ortaya çıktı. Türk Telekom’a bağlı her bir hat sahibi için verilen 2 GB EBA sistemine göre yetersiz olup, bir evde okuyan iki öğrenci olursa birinin mağdur olacağı gerçeği ise kafaları karıştırıyor. Mahalle sakinlerinden Fatma Kızıltaş, “Türk Telekom’dan yaşanan bu aksaklıkların giderilmesi adına yetkilileri göreve çağırıyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.