Kozmik Radyo & Haber

ÇGC’den FUTBOL TURNUVASI

ÇGC’den FUTBOL TURNUVASI
295 views
29 Nisan 2021 - 11:00

Çukurova  Gazeteciler Cemiyeti sportif faaliyetleri çerçevesinde değişik branşlarda turnuva düzenleyecek. ÇGC Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Esendemir ilk olarak futbol turnuvasının start alacağını belirtti.

Spor, “Sevgi, Barış ve Kardeşliktir” diyen Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, “ Yönetim Kurulu olarak görev süremiz içerisinde gerçekleştirmeyi düşündüğümüz  fakat pandemi nedeniyle ertelediğimiz etkinlikler arasında yer alan sportif faaliyetlerin startını vereceğiz.

İlk olarak futbolla başlayacağız. Pandemi kurallarını titiz bir şekilde uygulayacağız. Sağlık her şeyden önce gelmektedir. Turnuvaya katılacak olan takımlarımız cemiyetimize başvuruda buluna-bilirler.

Kurumlarımızda, basın biriminde görev yapan meslektaşlarımızda aktif olarak çalışan meslek-taşlarımızda turnuvamıza katılabilirler. Yapacağımız turnuvalardaki hedefimiz, meslektaşlarımız arasında dostluğu pekiştirmek. Müracatların ardından turnuvamızın nerede, hangi tarihlerde ve ku-ralları ile ilgili olarak geniş kapsamlı bilgilendirme açıklamasını önümüzdeki günlerde meslektaşla-rımıza duyuracağız” diye konuştu.

Esendemir, turnuvaların organizasyonu için geniş kapsamlı organizasyon komitesi olusturacaklarını da ifade etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.