Kozmik Radyo & Haber

ÇÜ 57. Alay Şehitleri Camii İnşaatı Bitme Aşamasına Geldi

ÇÜ 57. Alay Şehitleri Camii İnşaatı Bitme Aşamasına Geldi
254 views
28 Nisan 2021 - 10:43

Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel ve Yüreğir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir, bitme aşamasına gelinen Çukurova Üniversitesi 57. Alay Şehitliği Camii inşaatında incelemelerde bulundu. Prof. Dr. Tuncel, desteklerini esirgemeyen Başkan Kocaispir’e teşekkür etti.

Yüreğir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir, Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Yüreğir Belediyesi ile Çukurova Üniversitesinin bugüne kadar yaptığı ve bundan sonra yapılacak iş birlikteliklerinin ele alındığı ziyaretten sonra Başkan Kocaispir ve Rektör Prof. Dr. Tuncel, yapımı devam eden Çukurova Üniversitesi 57. Alay Şehitliği Camii inşaatında incelemelerde bulunarak çevre düzenlemeleri hakkında bilgi aldılar.

Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hayri Levent Yılmaz, Prof. Dr. İlter Ünlü Kaplan, Prof. Dr. Süha Berberoğlu, Genel Sekreter v. Dr. Mehmet Cingöz’ün de eşlik ettiği incelemede Rektör Prof. Dr. Tuncel, verdiği desteklerden dolayı Yüreğir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir’e teşekkür etti.

Rektör Prof. Dr. Tuncel, Üniversite içerisinde bulunan ibadethanenin yapımının tamamlanması için çalıştıklarını belirterek sona yaklaşıldığını ifade etti. Prof. Dr. Tuncel, hayırseverlerin ve kurumların desteği ile camiinin kısa zamanda ibadete açılacağının müjdesini verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.