Kozmik Radyo & Haber

BAŞARILI SPORCULAR BAŞKAN KOCAİSPİR’İ ZİYARET ETTİ

BAŞARILI SPORCULAR BAŞKAN KOCAİSPİR’İ ZİYARET ETTİ
270 views
27 Nisan 2021 - 11:12

Yüreğir Belediyesi’nin başarılı sporcuları kazandıkları Olimpik Deneme Yarışması madalyaları ile Başkan Fatih Mehmet Kocaispir’i ziyaret etti.

Türkiye Atletizm Federasyonu’nun 24-25 Nisan 2021 tarihinde Mersin’de düzenlediği ‘Olimpik Deneme Yarışmaları’ tamamlandı. Yarışmada Yüreğir Belediyesi sporcuları 4 birincilik, 4 de ikincilik alarak büyük başarı kazandı. Yarışmaların ardından Antrenörleri Ali Gülengül ile birlikte teşekkür ziyaretinde bulunan sporcular başarılarını Başkan Kocaispir ile paylaştı.

MERSİN’DEN 4 BİRİNCİLİKLE DÖNDÜLER

Yüreğir Belediyespor kulübü sporcuları Zeki Cem Tenekebüken sırıkla atlama büyük erkeklerde, Ahmet Aşkın Erimtek U20 erkeklerde uzun atlama ve üç adım atlama yarışmasında birinci olurken, U20 kadınlarda Melisa Nur Dinçer 100 metrede birinci oldu.

U20 kadınlarda Melisa Nur Dinçer uzun atlama ve 200 metrede ikinci, U20 erkeklerde Yusuf Boğa sırıkla atlamada ikinci, büyük erkeklerde ise Said Kerem Yetişir 3000 metrede ikinci oldular.

BAŞKAN KOCAİSPİR’DEN TAM DESTEK

Sporcuları tek tek kutlayan Başkan Kocaispir, “Olimpik Deneme Yarışmalarından başarıyla dönen, Adana’mızı gururlandıran sporcularımıza teşekkür ediyorum. Yüreğir Belediyesi olarak futboldan basketbola, atletizmden okçuluğa, voleyboldan masa tenisine, satrançtan güreşe birçok dalda Adana’mızı temsil edecek sporcular yetiştiriyoruz.

Yaptığımız spor tesisleri, oluşturduğumuz takımlar ile Yüreğir’imizdeki başarılı sporcuların yeteneklerini keşfetmelerini ve doğru yönlendirilerek ileride başarılı birer sporcu olmaları için çabalıyor, her zaman destekliyoruz.

Kazandıkları madalyalar, kupalar başarılarının göstergesi olsa da bizim için Adana’mızı ve Milli takımlarda ülkemizi temsil etmeleri her şeyden daha önemli. Adana olarak çok değerli cevherlere ve yeteneklere sahibiz. Bu yetenekleri işleyerek parlatıyor ve onları birer pırlantaya çeviriyoruz. Bütün sporcularımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.