Kozmik Radyo & Haber

Zeydan Karalar problemleri kaynağından öğrenip çözüm üretiyor

Zeydan Karalar problemleri kaynağından öğrenip çözüm üretiyor
317 views
14 Nisan 2021 - 16:03

Adana Hal’indeki sorunlar, oda ve dernek yöneticileriyle görüşüldü

Başkan Zeydan Karalar, kentin kanayan yaralarını iyileştirmek için sorunların sahipleriyle bir araya gelme geleneğini sürdürüyor, problemleri kaynağından dinleyip, çözümü birlikte gerçekleştirmek için mesai harcıyor.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, kentin daha yaşanabilir, modern ve her alanda potansiyelini daha fazla kullanabilir hale gelmesi için çalışıyor. Adana Büyükşehir Belediyesi bir yandan rutin belediyecilik hizmetlerini yerine getirirken, bir yandan da sosyal belediyecilikten asla taviz vermiyor. Her koşulda halkın yanında olan ve gerek salgın döneminde, gerek genel ekonomik zorluklar nedeniyle sorun yaşayan insanlara olabildiğince destek olan Adana Büyükşehir Belediyesi, kentin her kesiminin problemleriyle ilgilenmeyi de sürdürüyor.

Adana Büyükşehir Belediyesi bir süredir şehirde yıllarca görmezden gelinen sorunları çözüme kavuşturmak üzere ortak akıl toplantıları gerçekleştiriyor.

Adana Kabzımallar Esnaf Odası ile Adana Meyve ve Sebze Toptancı Tüccarlar Derneği’ne ziyaretlerde bulunan Başkan Zeydan Karalar, Adana Hali’ndeki sorunlarla ilgili bilgi aldı, çözüm önerileri konuşuldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.