Kozmik Radyo & Haber

Kocaispir ÇGC’de

Kocaispir ÇGC’de
342 views
14 Nisan 2021 - 15:25

Yüreğir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir; Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Sosyal Tesisleri’ne gelerek Başkan Cafer Esendemir ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Samimi bir atmosferde geçen ziyarette güncel konular değerlendirilirken, Başkan Mehmet Fatih Kocaispir Yüreğir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Kocaispir; ‘Bizim derdimiz insan’ sloganıyla yola çıktıklarını, geride kalan hizmet döneminde ‘Belediyeniz yanınızda’ uygulamasını hayata geçirdiklerini belirterek, Yüreğir halkına en iyi hizmeti sunmaya çalıştıklarını dile getirdi.

Gelişmekte olan Yüreğir’i cazibe merkezi haline getirme çabasında olduklarını söyleyen Kocaispir; yerel yönetim olarak sürdürdükleri projeler hakkında da bilgi verdi. İlçenin sosyal, kültürel, sportif ve ekonomik gelişmesine katkı koymak istediklerini söyleyen Kocaispir; ilçede eksikliği hissedilen projeleri en kısa zamanda hayata geçireceklerini, Belediye Meclis üyeleriyle uyum içerisinde çalıştıklarını, temel amaçlarının hizmet olduğunu söyledi.

Ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade eden Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir; pandemi nedeniyle toplumun tüm kesimlerinin bazı sıkıntıları olduğuna dikkat çekerek, Anadolu basınının kepenk kapatma noktasına gerilediğini ifade etti.

Başkan Esendemir; halkla yöneticiler arasında köprü görevi gören, vatandaşın taleplerinin yöneticilere ulaşmasına katkı sağlayan basın yayın organlarının yerel yönetimler tarafından desteklenmesinin önemine dikkat çekti.

Ziyarete; ÇGC Başkan Vekili Mustafa Özke, Başkan Yardımcısı Yasemin Atasoy, Genel Sekreter Sefa Saygıdeğer, Genel Sekreter Yardımcısı Süreyya Uri, Mali Sekreter Murat Yonat, Mali Sekreter Yardımcısı Hüseyin Arat, Yönetim Kurulu Üyeleri Vahap Ünkat, Mustafa Akköse ve Mutlu Mete de katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.