Kozmik Radyo & Haber

MÜTEAHHİTLERİMİZ DİĞER İLLERDE PROJELER YAPIYOR

MÜTEAHHİTLERİMİZ DİĞER İLLERDE PROJELER YAPIYOR
312 views
12 Nisan 2021 - 13:04

Adana Kamu Müteahhitleri (AKAMDER)Adana Müteahhitler Birliği Olağan Genel Kurulu’nda Başkanlığa seçilen Haydar Çakıroğlu ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarette Müteahhitlerin ortak paydası olan İnşaat sektörü ve yaşanılan sıkıntılar ele alınarak çözüm noktasında istişarelerde bulundular.

‘ÇÖZÜM NOKTASINDA HER TÜRLÜ İŞ BİRLİĞİNE HAZIRIZ’

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu ziyarete dair açıklamasında “Müteahhitler Birliğinde Bilgi, Birikim ve Tecrübe olarak inandığımız, destek verdiğimiz Başkanlığa seçilen Haydar Çakıroğlu ve yeni oluşan yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyor, başarılar diliyoruz. Ülkemizde ve Adana da sıkıntılı günler geçiren İnşaat Sektöründe çözüm noktasında bazı adımların atılması zamanı gelmiştir. Bu anlamda yani çözüm noktasında AKAMDER olarak her türlü iş birliğine hazırız. Bu adımların başında ise Adana’daki imar sorununun bir an evvel çözüme kavuşturulması gelmektedir.” Dedi.

MÜTEAHHİTLERİMİZ DİĞER İLLERDE PROJELER GERÇEKLEŞTİRİYOR

Müteahhitler Birliği Başkanı Haydar Çakıroğlu “Kardeş STK kuruluşumuz olan AKAMDER in nazik ziyaretinden son derece memnuniyet duyduk. AKAMDER in bu destek açıklamaları elbette İnşaat Sektörünün sorunlarının çözümünde önemli bir katkı sağlayacaktır. Sektörün sorunları giderek büyümektedir. Sonuç olarak Adana lıMüteahhitlerimiz diğer illerde projeler gerçekleştiriyor. Ekonominim lokomotifi olan sektörün Adana ya katkı koyması adına Başkanımızın da belirttiği üzere İmar sorununun bir an evvel çözüme kavuşturulmalıdır. AKAMDER in sektörle atacağı tüm adımlarda bizde Müteahhitler Birliği olarak her türlü desteğe hazırız” açıklamasında bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.