Kozmik Radyo & Haber

Derman ekiplerinden moral etkinliği

Derman ekiplerinden moral etkinliği
416 views
12 Nisan 2021 - 15:40

Adana Büyükşehir Belediyesi Derman ekipleri Kanser Haftası kapsamında Onkoloji Merkezi’nde hastalar etkinlik düzenleyip, moral dağıttı. Ekipler Ceyhan’da halkın sorunlarını çözmeye ve sorunları dinlemeyi sürdürdü. Halkın kanser konusunda bilgilendirilmesi ve kanserden korunma konusunda farkındalık yaratmak için 1-7 Nisan tarihleri arasında düzenlenen ‘Ulusal Kanser Haftası” etkinliklerine Büyükşehir Belediyesi Derman ekipleri de katıldı.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın büyük önem verdiği sosyal belediyecilik hizmetleri kapsamında, Derman ekipleri Adana Onkoloji Dal Merkezi’nde yatan vatandaşları ziyaret ederek moral verdi.

Adana Onkoloji Dal Merkezi’nde tedavi gören 60 hastayı ziyaret eden Dermen ekipleri kanser hastalarına çeşitli ikramlarda bulunup, moral verici verici ve motivasyon artırıcı notların iliştirildiği karanfilleri dağıttı.

Pandemi tedbirlerinin alındığı etkinlikte Adana Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Bakanlığı personelinin canlı müzik performansı eşliğinde, kanser hastaları Derman çalışanları ile dans edip çiftetelli oynadı. Samimi sohbetlerin yapılıp, sıcak sarılmaların gerçekleştiği etkinlikte kanser hastalarına moral verildi.

Ulusal Kanser Haftası’nda gösterdiği duyarlılıktan dolayı Adana Büyükşehir Belediye’sine teşekkür eden Onkoloji Merkezi’nden Dr. Fatma Akdoğan, “Hastalarımıza yönelik, eğlendirme, neşelendirme, stres atma amacıyla böyle güzel bir etkinlik düzenlemeleri bizleri çok mutlu etti. Hakikatten böyle etkinliklere çok ihtiyacımız var. Başkanımıza ve Derman ekibine çok teşekkür ederim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.