Kozmik Radyo & Haber

Meclisten Başkan Soner Çetin’e tam destek

Meclisten Başkan Soner Çetin’e tam destek
262 views
07 Nisan 2021 - 11:21

MHP’li Özgür Ateş, vatandaş taleplerinin müdürlükten tarafından anında etkili şekilde yerine getirildiğini vurguladı.

SONER ÇETİN’DEN HÜMANİST YAKLAŞIM

Çukurova Belediye Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Özgür Ateş yaptığı konuşmada Çukurova Meclisindeki birlik beraberliği tam anlamıyla ortaya koydu. Belediyenin mali tablosunun iyiye gittiğini belirten Özgür Ateş, vatandaşlardan gelen taleplerin de ilgili müdürlükler tarafından kısa sürede yerine getirildiğini söyleyerek Başkan Soner Çetin’e teşekkür etti.

Çukurova Belediye Meclisinde Türkiye’ye örnek olan birlik beraberlik görüntüsü artarak devam ediyor. 4 partinin gurubunun bulunduğu meclisteki uyum her oturumda kendisini gösteriyor.

Çukurova Belediye Meclisi oturumunda gündem dışı söz alan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkan Vekili Özgür Ateş, meclis üyeliğinde iki yılı doldurduklarını belirterek, “Çukurova ilçesinde yaşayan vatandaşlarımızın hakkı hukuku bizim için büyük önem taşımaktadır. Çukurova ilçesinde yaşayan vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltecek projelere imza atmak bizim için büyük bir şereftir. Genel hatlarıyla bakarsak belediye iki yıl öncesinden daha iyi bir duruma gelmiştir. Gelir gider tablosuna baktığımızda belediyemiz geçen yıldan daha iyi bir noktaya gelmiştir. Gönül ister ki gelirlerimiz giderlerimizden daha çok olsun. Bu hedefe en kısa sürede ulaşmayı umut ediyorum” dedi.

MÜDÜRLÜKLER ANINDA TALEPLERİ YERİNE GETİRİYOR

Belediyenin vatandaşlardan tarafından gelen talepleri müdürlüklerin kısa sürede yerine getirdiğini belirten Özgür Ateş, şöyle devam etti:

“Geçen gün yaşadığım bir olayı sizlere anlatmak isterim; geçen hafta Turgut Özal Bulvarında evsiz, sokakta yatan bir vatandaşa rastladım ve tabi ki onun yaşadığı koşullara kayıtsız kalamadım. Belediye Özel Kalem Müdürü İdris Çınar’a telefon açtım. Geç saat olasına karşın telefona cevap verdi. Yarım saat sonra Sosyal İşler Müdürümüz İrfan Ayanoğlu gecenin geç saati olmasına karşın tüm özverisiyle vatandaşımıza yardım etti. Belediyemizde genel hatlarıyla vatandaşlarımızın taleplerini etkili şekilde yerine getirilmektedir. Başta başkanımız, başkan yardımcılarımız, müdürlerimiz ve tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Emeklerinize sağlık. Başkanımıza da meclis üyelerimize gösterdiği hümanist yaklaşımdan dolayı ayrı teşekkür ediyorum.”

ATEŞ: SİYASETİ ETİK DEĞERLERLE YAPIYORUZ

Vatandaşların bazı talepleri olduğunu açıklayan MHP’li Özgür Ateş, bazı parkların madde bağımlılarının mekanı haline geldiğini ifade ederek bu parklarda yeterli aydınlatma yapılmasını ve güvenlik önlemlerinin artırılmasını istedi. Özgür Ateş ayrıca göl kenarında su sporlarının yapılacağı tesis ve vatandaşların yararlanacağı lokal yapılması önerisinde bulundu.

MHP olarak siyaseti etik değerler çerçevesinde yaptıklarını kaydeden Özgür Ateş, “Bir söz vermişsek hiçbir güç bizi yolumuzdan ayıramaz. Vatandaşlarımızın lehine tüm projelerinde yapan ve yaptıran kurumlardan Allah razı olsun. Çukurova’ya yakın zamanda yapılacak olan spor sahasına arsa temin eden başkanımıza ve projeyi yapacak hükümetimize sonsuz teşekkürler. Sizler gibi topluma mal olmuş çok değerli insanlarla bir arada olmaktan büyük gurur ve onur duymaktayım” şeklinde konuştu.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de Çukurova Belediye Meclisinin Türkiye’ye örnek olmaya devam ettiğini belirterek, Özgür Ateş’e teşekkür etti.

ÇUKUROVA TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDİYOR

Başkan Soner Çetin, Çukurova Belediye Türkiye’ye örnek. MHP Grup Başkan Vekiline çok teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzde kalan 3 yıllık süreyi de aynı uyumla sürdüreceğiz.Maalesef uyuşturucu çağımızın vebası. Park sayısı da fazla. Emniyet Müdürlüğü ile devamlı istişare halindeyiz. Bu işlerin yoğun olduğu parklarda Emniyet Müdürlüğü gerekli çalışmayı yapıyor. Gece bekçileri parkları denetliyor. Aydınlatma sorunu olan parklar da programımızda var. Bunlarla ilgili gerekli çalışma yapılacaktır. Hep beraber çalışıyoruz çabalıyoruz.Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Çukurova Belediye Meclisindeki iki yıldır süren uyumlu çalışma dolayısıyla Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin geçen oturumda tüm partilerin grup başkan vekillerine nazar boncuğu takmıştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.