Kozmik Radyo & Haber

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin
349 views
25 Şubat 2021 - 12:17

Çukurova Belediyesi’nin Yüzüncüyıl Mahallesi’ne yaptığı parkın fidanlarını çevrede oturanlar vatandaşlar dikti. Seçim öncesi mahalleye park sözü veren Başkan Soner Çetin bu sözünü yerine getirdi. “Buraya park yaparsanız fidanları biz dikeceğiz” diyen vatandaşlar da hep birlikte parkı ağaçlandırdı.

Çukurova’nın Yüzüncüyıl Mahallesi yeni bir parka daha kavuştu. Eski Göçmen Evleri civarına yapılan parkın fidanları çevrede oturan vatandaşlar tarafından dikildi. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de vatandaşlarla birlikte fidan dikti.

Başkan Soner Çetin 2019 seçimleri öncesi seçim çalışmaları için çevredeki vatandaşlarla toplantı yaptı ve onların beklentilerini dinledi. Vatandaşlar Başkan Soner Çetin’den park yapılmasını istediler. Başkan Çetin de hemen seçim sonrası park yapımına başlanacağı sözünü verdi. Vatandaşlar da “Siz park yaparsanız fidanları da biz dikeceğiz” dediler.

SEÇİM ÖNCESİ SÖZ VERMİŞTİ

Park Bahçeler Müdürlüğü park çalışmalarında geçtiğimiz günlerde son aşamaya geldi. Oturma grupları ve çocuklar için oyun aletleri yerleştirilen parkta yeşillendirme çalışmalarına geçildi. Parka fidanları vatandaşlar seçim öncesi söyledikleri gibi kendileri dikmek istediklerini söylediler. Fidan dikim çalışmalarına vatandaşlarla birlikte Başkan Soner Çetin de katıldı. Vatandaşlar Başkan Soner Çetin’in verdiği sözleri tutan bir siyasetçi olduğunu belirterek, parka kavuşmuş olmanın mutluluğunu dile getirdiler ve teşekkür ettiler.

YÜZÜNCÜ YILA 26’NCI PARK

Vatandaşlarla sohbet eden ve çocuklarla parkta oynayan Başkan Soner Çetin, “Seçim öncesi hemşehrilerime buraya park yapacağım sözünü vermiştim. Bir sözümüzü daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Çukurova’mıza ve Adana’mıza hayırlı olsun” dedi.

Başkan Soner Çetin, Yüzüncüyıl Mahallesi’nde yeni açılan parkla birlikte park sayısının 26’ya yükseldiğini belirterek, planda yeşil alan olarak görülen her yere park yapmaya devam edeceklerini söyledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.