Kozmik Radyo & Haber

Başkan Göger, esnafın taleplerini Ömer Çelik’e iletti

Başkan Göger, esnafın taleplerini Ömer Çelik’e iletti
287 views
04 Şubat 2021 - 9:49

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Niyazi Göger, AK Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik’i ziyaret ederek, esnaf ve sanatkarların sorunları, çözüm önerileri ve taleplerini içeren rapor sundu.

AK Parti Genel Merkezinde gerçekleşen görüşmede, Birlik Başkanı Niyazi Göger başkanlığındaki heyette, Başkanvekili Ünsal Perçin, Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Bulat, Denetim Kurulu Başkanı Kenan Çakmak, Mahrukatçılar Odası Başkanı Cengiz Kozacıoğlu ve Genel Sekreter Hatice Yıldız da hazır bulundu.

Pandemi nedeniyle tüm dünyada ekonomik tabloların değiştiğini dile getiren Başkan Niyazi Göger, “Pandemiden en fazla etkilenen kesim ekonomimizin can damarını oluşturan esnaf ve sanatkarlarımız oldu. Ancak, bu süreçte devletimizin aldığı ekonomik tedbirler, devreye alınan destek paketleri ve sosyal yardımlar pandemi sürecinde esnaf ve sanatkarlarımıza rahat bir nefes aldırdı. Bu zor dönemde esnaf ve sanatkarımıza destek veren başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan beyefendi olmak üzere, Genel Başkan Yardımcımız Ömer Çelik beyefendi ve emeği geçen herkese esnaf ve sanatkarlarımız adına teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki önümüzdeki süreçte desteklerin kapsamı daha da genişletilerek esnafımıza can suyu olacaktır” dedi.

AK Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik’e, gerek yapılan istişareler, gerekse esnaf ziyaretleri neticesinde tesbit edilen sorunlar, çözüm önerileri ve esnafların taleplerini de ileten Birlik Başkanı Niyazi Göger, “Bugüne kadar her zaman esnaf ve sanatkarımızın yanında olan, sorunların çözümü için bizlerden desteğini esirgemeyen Genel Başkan Yardımcımız Ömer Çelik beyin, desteği esnafımıza güç vermiştir. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı, yönetimi ve üyeleri olarak bizlerin de her zaman, esnaf ve sanatkarlarımızın yanında olan, destek veren başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan beyefendi olmak üzere, Genel Başkan Yardımcımızın, devletimizin, milletimizin, yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.