Kozmik Radyo & Haber

Erdem: Ekiplerimizle canla başla çalışmaya devam ediyoruz

Erdem: Ekiplerimizle canla başla çalışmaya devam ediyoruz
267 views
25 Ocak 2021 - 14:13

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Fen İşleri Müdürlüğünün ara sokaklarda yürüttüğü asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Sanayi Sitesi içerisinde başlayacak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kanserojen içerikli asbestli su borularının değişmesinin ardından bozulan yolların yapılması için yoğun mesai harcayan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, hafta sonu Sanayi sitesi ve İnönü Mahallesi’nde incelemede bulundu. İnönü Mahallesi Muhtarı Kadir Çalışkan ile asfaltlanan yolları denetleyen Başkan Erdem, vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. Ceyhan Belediyesinin sorumluluk alanlarında yaşanan sorunların kısa sürede giderileceğini, atıl olan yapıların kaldırılmasına yönelik halkın taleplerini Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a ileterek değerlendireceklerini ifade etti.

Ceyhan Sanayi Sitesi içerisinde önümüzdeki günlerde başlayacak asfaltlama çalışmaları öncesi başkan yardımcıları ve fen işleri sorumlularından bilgi alan Başkan Erdem, “Ceyhan’ımızda yol, su ve asfalt problemleri tarihe karışacak, vatandaşlarımız biraz daha sabırlı olsun. Ceyhan’ın geleceğini ilgilendiren önemli gelişmelerden dolayı çok dikkatli ve titiz çalışma yürütüyoruz. Yapacağımız yolların tekrar bozulmaması için hassasiyet gösteriyor, ekiplerimizle canla başla çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.