Kozmik Radyo & Haber

AKAMDER’E ANLAMLI ÖDÜL

AKAMDER’E ANLAMLI ÖDÜL
255 views
20 Ocak 2021 - 12:21

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer AKAMDER’i (Adana Kamu Müteahhitleri) ziyaret ederek katkıları için teşekkür belgesi sundular.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer ve İl Müdür yardımcısı Ahmet Abdullah Sezen le birlikte AKAMDER’ e ziyarette bulundular. AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, Başkan vekili Sayım Azmaz, Genel Sekreter Adnan Kemali Ünal, Başkan Yardımcısı Mehmet Ali İnan, Başkan Yardımcısı Muzaffer Umut ve Başkan Yardımcısı Şaban Burak ziyarette hazır bulundular.

AKAMDER’E TEŞEKKÜR BORCUMUZDUR

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer açıklamasında “Geçmişten günümüze her yıl Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Sosyal hizmetlere bağlı destek kuruluşlarındaki gençler, Rehabilitasyon merkezlerindeki insanlar, kadın sığınma merkezlerindeki kadınlar ve yuvalarda bakımda bulunan çocuklara desteklerini sürdüren AKAMDER e teşekkür borcumuzdur. Bundan sonrada desteklerini yanımızda görmek istiyoruz. Bizlerde kurum olarak “Türkiye’nin 2023’e doğru tarihsel yürüyüşünde, müreffeh bir toplum için; güçlü aileler, mutlu bireyler, zamanın ruhunu yakalayan, değişimi yönetebilen, buna yönelik dönüşümü gerçekleştiren, sosyal riskleri önleyici sosyal yardım ve hizmet çalışmalarını yürüten, bu hizmetleri ihtiyaç sahiplerine hızlı ve kaliteli sunma gayretinde olacağız” dedi. 

AKAMDER’ İ DUYGULANDIRAN ÖDÜL

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu “Adana Kamu Müteahhitleri olarak sektör dayanışması ve sorunların çözüm noktasındaki çalışmalarımız haricinde sosyal sorumluluklarımıza büyük önem vermekteyiz. Bu manadaki gayretlerimizin ağırlığını Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı kurumlara desteğimiz almaktadır. Bu destek kurumlarındaki insanlarımıza yardımcı olmak bizler için birer vazifedir. Bizler lüks otellerde birbirimiz ağırlamanın dışındayız. Bunun yerine yaşlılarımız çocuklarımız gençlerimiz ve çocuklarımızlar birlikte olmaktır. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün bu teşekkür plaketi ve ödülü bizleri çok duygulandırmıştır. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Desteklerimiz bundan sonrada sürecektir.” Açıklamasında bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.