Kozmik Radyo & Haber

Başkan Akay: 2021’de de spora katkımız sürecek

Başkan Akay: 2021’de de spora katkımız sürecek
293 views
29 Aralık 2020 - 11:08

Seyhan Belediyesi,2020 yılında, spor faaliyetlerinde önemli hizmetlerin altına imza attı. Seyhan’ın, spordan ve sporcudan desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, 2021 yılında da spora ve sporcuya yatırımın süreceğini kaydetti.

BAŞKAN AKAY: 2021’DE SPORA  DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Seyhan’ın, sportif bakımdan daha da iyi konuma getirmek adına imkanlar dahilinde desteklerinin süreceğini kaydeden Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay  şöyle konuştu;

“Spor denilince akla gelen ilk belediye olmaktan çok memnunuz. Yapılan her açıklamamızda, sporun gençlerimize çok yönlü artıları bulunduğunu ifade ediyoruz. Bunların başında da, kötü alışkanlıklardan uzaklaşıp iyi bir birey olmalarına katkı sağlamasıdır. Bu bilinç ile hareket ederek gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.”

İŞTE 2020 YILI  SPOR FAALİYETLERİ

Seyhan Belediyesi tarafından,2020 yılı sportif faaliyetleri içerisinde, Meydan Fitnes Spor Merkezi’nde kursiyerlere kıta hediye etkinliği, “Obezite ile Mücadele” etkinliği, Adana Geneli Satranç Federasyonu Onayı ile Satranç Turnuvası, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel futbol müsabakası, Pandemi süresince, “Balkonda Spor” ve “Youtube Kanalında Spor”, Voleybol, Hentbol,Basketbol, Futbol, Satranç ve Tenis branşlarında spor okulları, Yeşilyurt Futbol Sahası’nın açılışının yanı sıra Çukurova Cup Tenis Turnuvası’nın Ana Sponsorluğu ile Geleneksel Okçuluk Federasyonu sıralama Adana Etabı’nın sponsorluğu gerçekleştirildi. Ayrıca Seyhan ilçesinde bulunan Amatör spor kulüplerine nakdi destek sağlandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.