Kozmik Radyo & Haber

ÇİNTİMAR ERTUĞRUL GAZİ SPOR KOMPLEKSİ’Nİ GEZDİ

ÇİNTİMAR ERTUĞRUL GAZİ SPOR KOMPLEKSİ’Nİ GEZDİ
377 views
18 Kasım 2020 - 13:38

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Yüreğir Belediyesi Ertuğrul Gazi Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’ni gezdi.

Yüreğir Belediye Başkan Yardımcısı Murat Bilal ile tesiste incelemelerde bulunan Çintimar, bünyesinde yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, seyir tribünü, voleybol ve basketbol sahası, fitness salonu, masa tenisi alanı, duşlar ve soyunma odaları bulunan Ertuğrul Gazi Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nin Adana için büyük bir kazanım olduğunu söyledi.

Başkan Yardımcısı Bilal ile badminton oynayan Çintimar salondan ayrılmadan önce beraberindeki heyet ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’in girişimleri ile kısa süre önce kapılarını açan Ertuğrul Gazi Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi pandemi nedeniyle ilk etapta yüzde 30 kapasite kuralı ile haftanın 3 günü kadınlara, 3 günü ise erkeklere hizmet veriyor.

Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri kadınlara hizmet veren tesis, Salı, Perşembe ve Pazar günleri ise erkeklerin kullanımına sunuluyor. Sabah 08.00’de açılan yüzme havuzu ve spor kompleksi akşam 22.00’ye kadar 1’er buçuk saatlik seanslar halinde faaliyet gösteriyor.

Her seans arası yarım saat boyunca özel kimyasallarla, titizlikle dezenfekte işlemi yapılan tesise girişlerde görevliler tarafından ateş ölçümü yapılıp dezenfektan kullandırılıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.