Kozmik Radyo & Haber

KAHRAMAN SAĞLIKÇILARA KIZILAY’DAN HİJYEN DESTEĞİ

KAHRAMAN SAĞLIKÇILARA KIZILAY’DAN HİJYEN DESTEĞİ
331 views
03 Kasım 2020 - 12:50

Nerede ihtiyaç varsa orada olan Türk Kızılayı Adana’da, pandeminin başlangıcından bugüne canla başla çalışan sağlıkçılara hijyen seti desteğinde bulundu.
Hijyen setleri Türk Kızılayı Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı tarafından Adana İl Sağlık Müdürü Dr. Halil Nacar’a teslim edildi.
Saygılı, Türkiye’de Koronavirüsün yayılmamasının önlenmesine yönelik  için alınan önlemlere destek çalışmalarını sürdüren Türk Kızılayı olarak kahraman sağlıkçıların her zaman yanlarında olduklarını belirterek, “Canımızı emanet ettiğimiz sağlıkçılarımızın her biri ayrı bir başarı hikayesi yazıyor. Kızılay olarak kıymetli bağışçılarımızdan aldığımız temizlik malzemesi ve hijyen kitlerini kahramanlarımızın kullanmaları için hediye ettik. . Gece gündüz demeden canla başla hizmet veren sağlıkçılarımızı bir kez daha kutluyorum” dedi.
İl Sağlık Müdürü Halil Nacar ise  “Nerede bir ihtiyaç varsa orada olan Türk Kızılay’ımız bizim gurur vesilemiz. Kendilerine bu anlamlı jestlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.