Kozmik Radyo & Haber

“3 KASIM MİLLETİN ZAFER GÜNÜ”

“3 KASIM MİLLETİN ZAFER GÜNÜ”
338 views
02 Kasım 2020 - 12:53

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, 3 Kasım 2002’de AK Parti’nin iktidara geldiğini belirterek “AK Parti teşkilatları olarak 18 yıldır aziz milletimize hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Ay, 14 Ağustos 2001’de kurulan AK Parti’nin 15 ay sonra, 3 Kasım 2002’de iktidara geldiğini hatırlatarak “3 Kasım, milletin partisi AK Parti’nin millete hizmet etmenin başlangıç günü. Bizler de AK Parti kadroları olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde bu aziz millete hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. İnşallah daha nice yıllar bu aziz milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

ADANA’YI AK PARTİ’NİN KALESİ YAPACAĞIZ

AK Parti Adana İl Başkanlığı görevine geldikleri günden itibaren Adana’yı AK Parti’nin kalesi yapacakları sözünü verdiklerini de hatırlatan Başkan Ay, “Adana teşkilatları olarak Adana’yı AK Parti’nin kalesi yapma noktasında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a verdiğimiz söz çerçevesinde günden güne teşkilatlarımızı büyütüyoruz.

60 BİN YENİ ÜYE YAPTIK

Kongre süreçlerimiz devam ederken 5 ay gibi kısa bir sürede 60 bin yeni üye yapmak suretiyle AK Parti ailemizin 240 bin olan üye sayısını 300 binlere getirerek Adana’da 300 bin kişilik çok büyük bir aile olduk.

Partimize teveccüh gösteren bütün seçmenlerimize ve teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Partimize yeni katılan üyelerimize de hoş geldiniz diyorum” şeklinde konuştu.

HER ÜYE İÇİN AĞAÇ DİKECEĞİZ

Üye kampanyasını ‘Her üye bir fidan’ sloganıyla yürüttüklerini hatırlatan Başkan Ay, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımlarıyla yeni üyelerimizle birlikte Türkiye geneli 1 milyon yeni üyemiz için 1 milyon yeni fidanı toprakla buluşturacağız.

Bu kampanya kapsamında Adana’mızda ise son 5 ayda kaydettiğimiz 60 bin yeni üyemiz için 60 bin fidan dikeceğiz.

Bununla ilgili çalışmalar devam ediyor.

Fidan dikim tarihi AK Parti Genel Merkezi’miz tarafından belirlenecek. Ve İnşallah Adana’mızdaki fidan dikiminde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile telekonferans yöntemi ile birlikte olacağız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.