Kozmik Radyo & Haber

ATATÜRK KENT MEYDANI CIVIL CIVIL OLDU

ATATÜRK KENT MEYDANI CIVIL CIVIL OLDU
315 views
19 Ekim 2020 - 12:51

Ceyhan’da yapımı tamamlanarak hizmete giren Atatürk  Kent Meydanı, her akşam vatandaşların akınına uğrayarak, cıvıl cıvıl oluyor.

Atatürk Kent Meydanında her akşam düzenlenen vatandaşlar için canlı müzik eşliğinde vakit geçirirken, çocuklar için çizgi film karakterleriyle doyasıya eylenen Ceyhan halkı, gecenin ilerleyen saatlerine kadar meydandan ayrılmıyor. Ceyhan  Belediye Başkanı Hülya Erdem; “Atatürk Kent meydanıyla Ceyhanlı hemşehrilerimizin alışkanlıkları da değişmeye başladı. Estetik değeri yüksek, ferah, geniş bir mekan oluşturduk. Canlı Müzikli, ışıklı süs havuzlarındaki  gösterileri ve huzur veren geniş yürüyüş alanları ile kent meydanı Ceyhan’ı gündüz ve gece yaşanan bir şehir haline getirdi” dedi.

Ceyhan’a Yakışır Bir Kent Meydanı  Yaptık

Atatürk kent meydanı hakkında bilgi veren Başkan Erdem; “Her mahallenin akın ettiği Atatürk Kent Meydanı’nda  vatandaşlarımızın yoğun ilgisi bizleri mutlu ediyor. Her yaştan vatandaşımızın bulunduğu kent meydanımızda canlı müzik, çizgi film karakterleriyle Ceyhan halkımızı mutlu etmeye çalışıyoruz. Onlar memnun biz memnunuz. Çünkü Ceyhan için gece gündüz demeden çalışmak için buradayız. Ceyhan’a yakışır bir kent meydanı yaptık. Ceyhan’ın mutluluğu her şeyden önce gelir” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.