Kozmik Radyo & Haber

AKAMDER’DEN ESOB’ A TAM DESTEK, HEP DESTEK

AKAMDER’DEN ESOB’ A TAM DESTEK, HEP DESTEK
312 views
13 Ekim 2020 - 13:11

Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Niyazi Göğer, Yönetim Kurulu üyeleri; Başkan Vekili ve Oto Alım Satımcılar Odası Başkanı Mehmet Güveloğlu, Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı Veysel Bulat, Kuaförler Odası Başkanı Hacı Emin Ünal, Mahrukatçılar Odası Başkanı Cengiz KozacıoğluAKAMDER’ e iadeyi ziyarette bulunarak gündeme dair görüş alışverişinde bulundular.

‘AKAMDER’İN ESNAFA YAKLAŞIMI TAKDİRE ŞAYAN’

Samimi bir havada gerçekleşen ve esnaf ve sanatkarların genel durumunun görüşüldüğü ziyarette Birlik Başkanı Niyazi Göger, Adana ESOB‘unesnaf için konut ve işyeri temin yapım çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi. Bu konuda AKAMDER’ in samimi ve destek yaklaşımlarından ötürü teşekkür etti. ESOB Başkanı Niyazi Göğer “AKAMDER’in esnaflarımıza destek konusundaki yaklaşımları bizler için çok önemli. Çalışmalarımızı sürdürdüğümüz devasa bir işyeri projemiz var. Bu konuda AKAMDER in yaklaşımı ve desteği çok önemli, yakın gelecekte esnafımız için işyeri ve konut temini konusundaki çalışmalarımız netleşecek. Bu nedenle AKAMDER ve ESOB istişarelerimiz, iş birliğimiz devam edecektir” dedi. 

‘ESNAF VE SANATKAR TOPLUMUN TEMEL HARCIDIR’

ESOB ‘un AKAMDER ziyaretinde hazır bulunan Başkan Mustafa Karslıoğlu, Başkan Vekili Sayım Azmaz, Genel Sekreter Adnan Kemali Ünal ve Başkan Yardımcısı Mehmet Ali İnan ziyaretten memnuniyetlerini ifade ettiler. AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu “Esnaf ve Sanatkârlar toplumun temel harcıdırlar. Hem Ülke ekonomisi hemde Sosyal yaşam üzerinde önemli bir paya sahiptirler. Bizlerinde AKAMDER olarak her türlü destek ve yardımda bulunmamız kaçınılmazdır. Başkan Niyazi beyin açıkladığı iş yeri konut yapım sürecinde proje dahil her desteğe hazır olduğumuzu da tekrar ifade ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.