Kozmik Radyo & Haber

BAŞKAN ERDEM TEMİZLİK ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

BAŞKAN ERDEM TEMİZLİK ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ
331 views
12 Ekim 2020 - 14:58

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem sabahın erken saatlerinde İstiklal mahallesinde Temizlik çalışmalarını yerinde inceleyerek vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

Ceyhan Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri  her gün belirlenen plan dahilinde ilçe genelinde temizlik çalışmalarını yürüterek, ekipler çöplerin toplanması ve süpürülmesinin yanı sıra ana cadde, yol, meydan ve merkezlerin çevre temizliği konusunda da yoğun mesai harcamaya devam ederken, Başkan Erdem, denetimlerini de aralıksız sürdürerek İstiklal Mahallesinde temizlik işleri ekipleri ile birlikte incelemelerde bulundu.

Ceyhan Köşe Bucak Temizleniyor

Çevreye  önem verdiklerini belirten Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, “Park, bahçe, kaldırımlar ve refüjlerde çim biçme ile yabani otların temizliklerini aralıksız sürdürüyoruz. Öte yandan çevre görüntüsünü bozan dal ve katı atıkları temizleme çalışmalarımız devam ediyor. Belirlediğimiz program dahilinde ekiplerimiz tüm mahallelerimizde park ve bahçelerin yanı sıra, vatandaşlarımızın taleplerini değerlendirmeye alarak yabani otların oluştuğu bölgelerde çevre düzenlemesi yapıyorlar. Ceyhan’ımızın çehresini güzelleştiriyor, hemşerilerimizin yaşam alanlarını temiz ve bakımlı olması için özen gösteriyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.