Kozmik Radyo & Haber

Seyhan, Pandemide işi sıkı tutuyor

Seyhan, Pandemide işi sıkı tutuyor
331 views
25 Ağustos 2020 - 11:42

Seyhan Belediyesi, Pandemi sürecinde yapılan çalışmalar ve olası 2. dalga hazırlıkları Başkan yardımcıları ve tüm Müdürlerin katılımıyla değerlendirildi.

Seyhan Belediyesi Başkan Yardımcısı Semih Sayinta başkanlığında Meclis salonunda yapılan toplantıda Başkan yardımcıları ile Birim Müdürleri Pandemi sürecinde yapılan hizmetleri değerlendirdiler. Devlet, Belediye ve halkın müşterek olarak uyumlu bir çalışma süreci geçirdiğinin vurgulandığı toplantıda, devam eden temizlik, hijyen çalışmaları, semt pazarları ve işyerleri gibi halkın temasta olabileceği alanlardaki denetimler değerlendirildi. 

HEDEF MEVCUT İŞLEYİŞİ ETKİLEMEDEN PANDEMİ MÜCADELESİ

Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu ve İl Pandemi Kurulu kararları doğrultusunda çalışmaların yürütüldüğünü hatırlatan Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı Semih Sayinta, tüm Müdürlüklerinin halka verdikleri hizmette aksama yaşatmadan olası 2. dalga pandemiye hazırlıklarını tamamlamasını istedi. Toplantıda, birimler arası pandemiye özel Koordinasyon sağlanması, ekip kurulması ve personel görevlendirmesi ile ihtiyaç duyulabilecek araç ve gereçlerin temini için kararlar alındı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.