Kozmik Radyo & Haber

CEYHAN BELEDİYESİ’NİN SAĞLIK MELEKLERİ İŞ BAŞINDA

CEYHAN BELEDİYESİ’NİN SAĞLIK MELEKLERİ İŞ BAŞINDA
330 views
07 Ağustos 2020 - 11:18

Ceyhan Belediyesi, yardım isteyen ailenin sesine kulak verdi. Ceyhan Belediyesi çağrı merkezini arayarak zor durumda olduğunu söyleyen aile Küçükkırım Mahallesinde ki evinde ziyaret edildi. Evinde ziyaret edilen annemizin sıkıntısını Ceyhan Belediyesi ekiplerimiz tarafından dinlenildi. Ailenin dünyalar güzeli kızı Fatma Nur’un  % 100 engelli olduğunu, 3 aylıkken soğuk havaleye bağlı beyin kanaması geçirdiğini, 7-8 yaşına geldiğinde ayakları tutmaz olduğunu, 3 yıl burnundan beslediğini daha sonra Ümraniye Zeynep Kamil Hastanesinde midesine peg takıldığını. Peg takıldıktan sonra daha rahat beslenmesi sağladığını, bu uzun süreçte maddi ve manevi olarak çok yıprandıklarını ifade ettiler.

– Hastamızın Annesi Medine Hanım yaptığı açıklamada .”Bayramın ilk günü çaresiz bir şekilde Ceyhan Belediyesini aradım, zor durumda olduğumu ifade ettim derdimi dinlediler daha sonra Ceyhan Belediyesi Sağlık ekipleri evime gelerek durumuma baktılar. Kızımın ihtiyaçlarını karşıladılar, bizim için en önemlisi olan kızımın beslenmesinde kullandığımız pegi taktılar. Ayrıca kızımın ihtiyacı olan peg, maması ve bezini Ceyhan Belediyesi tarafından karşılandı. Başta Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem hanıma ve ekibine çok teşekkür ederim, Allah razı olsun. Sizin gelmeniz bizim için ödül oldu, iyi ki geldiniz Tekrardan Ceyhan Belediyesi Başkanı Sayın Hülya Erdem’e çok çok teşekkür ederiz ”dedi.

 – Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem ” İlçemizde bulunan ve sağlık sorunu yaşayan Fatma Nur kızımızın sağlık sorunlarının olduğunu öğrendim ve çok üzüldüm. Sağlık sorunu yaşayan ailemize öncelikle geçmiş olsun dileklerimi sunar, biz Derman Belediyecilik anlayışı ile her daim bize ihtiyacı olan bütün vatandaşlarımızın yanında bulunacağımızı belirtmek isterim. İhtiyacı olan vatandaşlarımızdan haberdar olabilmemiz adına Ceyhan Belediyesi olarak çağrı merkezimiz hizmetinizdedir. Kızımızın sağlık sorunlarını giderilmesi için sağlık ekiplerimizi hemen bilgilendirdim ve hastamıza müdahale edilmesini istedim. Vatandaşlarımızın sağlığı bizim için her şeyin üstündedir.’’ Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.