Kozmik Radyo & Haber

Fatma Şahin, filmde baklava yiyen Charlize Theron’ı Gaziantep’e davet etti

Fatma Şahin, filmde baklava yiyen Charlize Theron’ı Gaziantep’e davet etti
579 views
13 Temmuz 2020 - 18:04

Fatma Şahin, filmde baklava yiyen Charlize Theron’ı Gaziantep’e davet ettiGaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, “The Old Guard” filminde baklava yeme sahnesi bulunan ve Gaziantep baklavasına öven Hollywood yıldızı oyuncu Charlize Theron’u kente davet etti.

Vizyona giren “The Old Guard” filminin bir sahnesinde baklava yiyen dünyaca ünlü sinema sanatçısı Charlize Theron, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak Gaziantep baklavasına övgüler yağdırdı.

BAKLAVA SAHNESİNDEN ÇOK ETKİLENDİLER

Konu hakkında açıklama yapan Fatma Şahin, geçen yıl “Oscar Ödülleri” olarak da bilinen ve sinema dünyasının en prestijli ödülü olan “Akademi Ödülleri” töreni kapsamında düzenlenen yemeğin menüsünde baklava ikramı gerçekleştirdiklerini hatırlattı. Charlize Theron’un da bu menüde Antep baklavasının tadına baktığını öğrendiklerini ifade eden Şahin, vizyona giren “The Old Guard” filmdeki sahneden de çok etkilendiklerini belirtti.
Fatma Şahin, filmde baklava yiyen Charlize Theron’ı Gaziantep’e davet etti
OYUNCUYU GAZİANTEP’E DAVET ETTİLER

Şahin, baklava sahnesi için şöyle konuştu: “Filmdeki sahneyi izleyince Antep baklavasının tadı bir dilimle belli olmaz diye düşündük ve kendisine baklava gönderip buraya davet etme kararı aldık. Davetimizi sosyal medya hesaplarımızdan da gerçekleştirdik. Kendisine resmi davette de bulunacağız. Theron’u gastronomi ve lezzet başkenti olan Gaziantep’te ağırlamaktan ziyadesiyle mutlu olacağız.”
Fatma Şahin, filmde baklava yiyen Charlize Theron’ı Gaziantep’e davet etti
“ŞİMDİYE KADAR YEDİĞİM EN İYİ TAT

“Netflix Türkiye, Twitter hesabından “Afiyet olsun” ifadeleriyle birkaç gün önce vizyona giren Gina Prince’in yönettiği, aksiyon dalındaki “The Old Guard” filminden bazı sahneleri Charlize Theron’u da etiketleyerek paylaşmış, Theron ise “Şimdiye kadar yediğim en iyi tat. En iyisinin Gaziantep’te olduğunu duydum.” anlamına gelen “Best thing I’ve ever tasted. Heard they have the best at Gaziantep…” ifadeleriyle yanıt vermişti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.