Kozmik Radyo & Haber

VALİ DEMİRTAŞ’TAN GAZETECİLERE VEDA…

VALİ DEMİRTAŞ’TAN GAZETECİLERE VEDA…
357 views
18 Haziran 2020 - 15:54

Mardin Valiliğine atanan Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Kültür ve Sosyal Tesisleri’nde gazetecilere veda toplantısı düzenledi.

ADANA BİRÇOK AÇIDAN GELİŞTİ

Toplantıya katılan basın mensuplarını tek tek selamlayan Vali Demirtaş, Adanalılar için yaptığı hizmetlerden dolayı her zaman yanında olduklarından dolayı teşekkür etti. Dört yıl önce göreve ilk geldiğinde 15 Temmuz darbe girişiminin yaşanmasından ve bu zorlu süreci başarıyla atlatılmasını ifade eden Vali Demirtaş, Adana’nın birçok açıdan geliştiğini belirtti.

HEP YANIMIZDA OLDUNUZ

Vali Demirtaş, tarımda da iyi yerlere geldiğimizin altını çizerek, hizmette bulunduğu 4 yıl boyunca Adana ve Adanalılar için çalıştıklarını kaydetti. Koranavirüs pandemi sürecini de oldukça başarılı atlattığımızı kaydeden Vali Demirtaş, “ Göreve geldiğimiz günden itibaren her zaman destek veren siz basın mensuplarına teşekkür ederim. Birlikte iyi işler yaptık. Tüm bu süreçlerde hep yanımızda oldunuz” dedi.

ESENDEMİR’DEN ADANA HATIRASI

Vali Demirtaş’ın gazetecilere yaptığı veda konuşmasının sonunda Çukurova Gazeteciler Başkanı Cafer Esendemir ve yönetim kurulu Vali Demirtaş’a Adana’yla ilgili hatıra hediyesi verdi. Ardından Vali Demirtaş ve basın mensupları fotoğraf çekildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.