Kozmik Radyo & Haber

Gelinle damat üst geçitte buluştu!..

Gelinle damat üst geçitte buluştu!..
450 views
06 Nisan 2020 - 14:38


Koronavirüs tedbirleri kapsamında vatandaşların şehirler arası yolculuk yapmaları kısıtlandı. Yasak nedeniyle İstanbul’da yaşayan bir damat, Kocaeli’nin Çayırova ilçesindeki gelini Tuzla sınırında bulunan üst geçitten aldı.

Koronavirüs salgını nedeniyle alınan önlemlerden biri de şehirler arası yolculukların kısıtlanması oldu. Bu sebeple İstanbul’da evlenecek farklı şehirlerde yaşayan bir çift, ilginç bir şekilde buluştu. İstanbul’da yaşayan damat, Kocaeli’nin Çayırova ilçesindeki gelini, Tuzla sınırındaki üst geçitten aldı.

GELİNİ ÜST GEÇİTTEN ALDI
Koronavirüs tedbirleri kapsamında iller arasında geçişlerin yasaklanması evlenecek çiftleri ilginç bir yöntem uygulamaya sevk etti. Edinilen bilgiye göre İstanbul’da yaşayan ve adı öğrenilemeyen bir damat, Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde yaşayan gelini il değiştirmeden almak için çare aradı. Aracıyla Kocaeli’ne geçemeyen damat, İstanbul Tuzla ilçesi ile Kocaeli’nin Çayırova ilçelerini ayıran üst geçitte gelin ile buluştu. Üst geçidin ayaklarına konvoylarla gelen damat ve gelin aileleri, araçlarından indikten sonra köprüye yöneldiler. Köprüden karşıya geçen gelin, damadın aracı ile İstanbul’daki nikah dairesine gitmek üzere yola çıktı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.