Kozmik Radyo & Haber

SÜMER: ZOR DÖNEMDEN ANCAK BAYRAM RUHUYLA ÇIKABİLİRİZ

SÜMER: ZOR DÖNEMDEN ANCAK BAYRAM RUHUYLA ÇIKABİLİRİZ
472 views
30 Temmuz 2020 - 13:34

ADANA – CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer, dünyanın ve Türkiye’nin yaşadığı zor dönemden ancak bayramlarda en yoğun yaşanılan dayanışma, ortaklaşma ve paylaşımla aşabileceğini belirtti.

Sümer, yayınladığı bayram mesajında Türkiye’nin ve dünyanın başta korona virüs salgını ve ekonomik kriz olmak üzere zor bir dönemden geçtiğine işaret ederek böylesine bir dönemde Kurban Bayramı’nı kutladığımızı belitti.

Bayramların toplumsal dayanışmanın, ortaklaşmanın ve paylaşmanın en yoğun yaşandığı günler olduğuna dikkat çeken Sümer, mesajında şunları kaydetti:

“Bu zor dönemi de ancak bu bayram ruhuyla yani dayanışmayla, ortaklaşmayla ve paylaşmayla aşmak zorundayız.

Birbirimize sarılacağımız, sadece sosyal mesafeyi değil tüm mesafeleri ortadan kaldıracağımız, güçlükleri ve sıkıntıları aşacağımız bayramlarımız da olacak.

Bunun için mücadele eden bizler, hangi görüşten olursa olsun milyonlarca vatandaşımızı hiçbir ayrım yapmadan kucaklamaya devam edeceğiz.

Bu duygularla tüm vatandaşlarımızın mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Bayramda tatil yapmadan iş başı yapmak durumunda kalan sağlıkçılarımız ve güvenlik görevlilerimiz başta olmak üzere tüm çalışanlarımıza kolaylıklar diliyorum. Sevginin, barışın ve kardeşliğin hakim olduğu nice bayramlara. Ettiğimiz dualarımızı, kestiğimiz kurbanlarımızı Allah kabul eylesin.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.