Kozmik Radyo & Haber

Vodafone abonelerini deli ediyor!..

Vodafone abonelerini deli ediyor!..
578 views
07 Temmuz 2020 - 16:09

Vodafone abonelerini deli ediyor!..

Son günlerde Vodafone ile ilgili şikayetlerde artış yaşanmaya başladı. Sesli yanıt sistemi, müşteri hizmetleri, vodafone yanımda ya da jet fatura İnternet sitesi maalesef günlerdir işlem yaptırmıyor. “Sistem Yenileme çalışması” gerekçesiyle tüm bağlantılar düşüyor.
İnternet bağlantısında yaşanan kopukluklar bir yana, destek hizmetlerine ulaşmak ya da derdini anlatmak da mümkün değil. 2 ay önce Vodafon Evde İnternet bağlantısı kurduran ancak iki kez fatura ödemesinde ciddi sorun yaşadığını belirten abonelerden biri “Tam üç gündür faturamı öremeye çalışıyorum ama sistem izin vermiyor. Geçtiğimiz ay da aynı sıkıntıları yaşamıştım. Üstelik müşteri hizmetlerine bağlanmak neredeyse imkansız. İnternet hızımı yükseltmek istiyorum ama bunun için de operatörün yönlendirdiği numaralara erişim imkansız. Telefon ya kapanıyor ya da sistem bakım çalışması bahanesiyle devre dışı kalıyor”
Vodafone abonelerinden gelen şikayetler bu şekilde devam ediyor. Özellikle İnternet erişimini vodafone üzerinden kullananlar muhatap bulamamaktan kaynaklı ciddi sıkıntı çekiyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin